امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397

انعقاد تفاهم نامه در راستای افزایش همکاری های اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و اداره کل زندانها

b_200_150_16777215_00_images_93_110.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی یزد در دیدار احمدی مديركل زندانهاي استان با زارع زاده مديركل امور اتباع و مهاجرین خارجی زمینه های افزایش همکاری این دو نهاد مطرح گردید.

 

احمدی در این دیدار اظهار داشت فرصتی فراهم گردیده است که با همکاری این دو نهاد در رابطه با زندانیان اتباع خارجی اقدامات مفید و رضایت بخشی صورت گیرد. وي اشاره ای به راههای کاهش جرم و همچنین کاستن حضور زندانیان اتباع خارجی در استان نمودند و پیشنهاد تهیه بانک نرم افزاری شناسایی اتباع خارجی را گامی در کاهش مشکلات ناشی از تردد و تخلف اتباع خارجی و ارتباط بیشتر ارگانهای مرتبط دانستند.

در این دیدار زارع زاده بیان داشت همکاری و تبادل نظر و راهبرد بین نهادها امری ضروری است که کمک بزرگی به تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف خواهد نمود، وی افزود با توجه به تفاوت فرهنگی و نوع نگرش به جرم در بین زندانیان اتباع خارجی و ایرانی و همچنین اثرات منفی این دو گروه برهم، ضرورت تفکیک مشخص می شود و به همین دلیل تفاهم نامه ای در حال تهیه است تا با همکاری اداره کل امور زندان ها، ظرف یکسال ساختمان خوابگاهی بدین منظور احداث گردد. زارع زاده تمام تلاش اداره کل امور اتباع را افزایش رضایت شهروندان و از طرفی ارائه خدمات مطلوب و خداپسندانه در چارچوب قوانین به اتباع خارجی دانسته و بیان داشت این اداره کل آماده شنیدن و به عمل درآوردن پیشنهادات سازنده و مفید نهادها و صاحبنظران است.

احمدی در پایان بازدیدی از واحدهای مختلف اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی داشته و ضمن گفتگو با پرسنل و کارشناسان، با بخشی از نوع خدمات و سیستم های خدمات دهی به پناهندگان آشنا گردیدند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید


آخرین اخبار

آمار بازدیدکنندگان

امروز220
دیروز598
این هفته1436
این ماه11620
مجموع907383

مرورگر: Unknown - Unknown چهارشنبه, 01 اسفند 1397