امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397

بازدید سفیر جمهوری کره از مهمان شهر پناهندگان افغانستانی شهرستان تفت

b_200_150_16777215_00_images_93_news_5_3_taft.jpg

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ «سونگ هو کیم» سفیر جمهوری کره، «رضا زارع زاده»، مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد، «محمود ناطق» فرماندار تفت، «نگار گرامی» نماینده برنامه جهانی غذا در ایران و جمعی از مسئولین سفارت‌خانه جمهوری کره با حضور در مهمان شهر تفت از نزدیک با فعالیت‌های صورت گرفته در این حوزه آشنا شدند.
سفیر جمهوری کره همچنین با حضور در مراسم اهدای نمادین سبد غذایی به نماینده پناهندگان افغانستانی بر استمرار کمک‌رسانی جمهوری کره در این زمینه تأکید کرد.
«سونگ هو کیم» در سفر خود به شهرستان تفت از مدرسه پناهندگان مهمان شهر تفت دیدن کرد و از نزدیک بادانش آموزان و مسئولان این مدرسه گفتگو نمود.
سفیر جمهوری کره که به همراه نمایند برنامه جهانی غذا در ایران به استان یزد سفرکرده است به بازدید از کارخانه آرد روشن رفت تا در جریان روند تولید آرد که بخش مهم سبد غذایی پناهندگان در کشور ایران را تشکیل می‌دهد؛ قرار گیرد. بخشی از هزینه‌های این سبد غذایی با کمک‌های اهدایی جمهوری کره تأمین می‌شود.
«سونگ هو کیم» و هیئت همراه در پایان سفر دوروزه خود به استان یزد با حضور در بافت تاریخی از مکان‌های گردشگری شهر یزد دیدن کردند.
گفتنی است سفیر جمهوری کره و هیئت همراه در اولین روز سفر خود به استان با استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید


آخرین اخبار

آمار بازدیدکنندگان

امروز220
دیروز598
این هفته1436
این ماه11620
مجموع907383

مرورگر: Unknown - Unknown چهارشنبه, 01 اسفند 1397