امروز : پنج شنبه, 02 اسفند 1397

بازديد مدير كل و فرماندارتفت از مهمانشهرانصار

به گزارش روابط عمومی و اموربين الملل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد ، رضا زارع زاده مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد به همراه محمود زارع فرماندار تفت و برخی از مسئولین به منظور بررسی زوایای متفاوت امور اتباع و با تاکید بر مسائل انتظامی ، فرهنگی ، بهداشتی و آموزشی عصر  روز شنبه مورخ 93/02/27 از مهمانشهر انصار تفت بازدید به عمل آوردند.

 

در این بازدید زارع زاده بیان داشت : جمهوری اسلامی ایران در پذیرش پناهندگان از لحاظ کمی و کیفی در دنیا مقام اول را دارد و  در استان یزد سعی بر  این بوده است که در مهمانشهر ها خدمات به نحو مطلوبی به اتباع ساکن در آن ارائه گردد . و به طور حتم با مسئولین مربوطه هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت تا بتوانیم این خدمات را نیز افزایش دهیم.

در ادامه آقای محمود زارع فرماندار تفت ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در داخل مهمانشهر ، دستور پیگیری و استقرار نیروی انتظامی جهت کنترل تردد و برقراری امنیت  را صادر نمود

در ادامه هیئت مذکور از مجموعه های مستقر در مهمانشهر (سالن چند منظوره ، ساختمان نگهبانی ، مرکز خرید ، پایگاه بهداشت ، انبار مواد غذایی،مدرسه 12 كلاسه در دست احداث و دیگر پروژه های در حال اقدام بازدید و ضمن بررسی وضع موجود ، تصمیمات لازم در جهت اقامت ، تردد و قانونمند گردیدن اتباع خارجی در مهمانشهر اتخاذ گردید.

شایان ذکر است مهمانشهر انصار تفت در زمینی به مساحت 17 هکتار تاسیس شده است که از سال 1388 با پذیرفته شدن به عنوان مهمانشهر تحت نظارت و مدیریت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی از خدمات کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان و برنامه جهانی غذا بهر ه مند می باشند و هم اکنون 919نفر در قالب 186 خانوار در آن زندگی می کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید


آخرین اخبار

آمار بازدیدکنندگان

امروز74
دیروز538
این هفته1828
این ماه12012
مجموع907775

مرورگر: Unknown - Unknown پنج شنبه, 02 اسفند 1397